Web Tasarım Yapan Firma

Web sitesi yaptırmayı planlıyor ve bir süredir bu konuyla ilgili araştırmalar yapıyor olabilirsiniz.

Vaktinizin kıymetini biliyor ve sonradan uğraşmak istemiyorsanız böyle bir araştırma içerisinde olmanız gayet normaldir.

Bu konuda niçin profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini veya kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir makale okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla ilintili bir araştırmadan bahsedelim.

Araştırmaya göre internet kullanıcıları ilk kez karşılaştığı bir web sayfasını gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sitesini gördüğü ilk 5 saniye içinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sitenizin açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük gayretlerle, belki de reklamlar yaparak büyük maddiyatlarla sitenize gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu durumu anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sayfada bu hissiyata kapılıp siteyi kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki sayfayı inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edeceksiniz. Web sitesi ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok yetersiz, web tasarımla ilgili bir çok konuya vakıf olmadığı halde web tasarım yapan bir çok kişi veya firma bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu kişi veya firmalarda kalitesiz hizmet almanız da çok olası.

Fakat kalitesiz hizmet aldığınızı web dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz vakit anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok kullanıcı kaybettirmiş olur.
Çok kaliteli hizmet veriyor, çok uygun fiyatlara kaliteli ürünler pazarlıyor olabilirsiniz. Lakin müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin kaliteli, fiyatınızın uygun olması çok önemli değildir.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun süreli profesyonel ilişkiler kurmayı planlıyoruz. Kendinizi web ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için hizmetinizdeyiz.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini almış. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s