Çankırı web tasarım hizmeti

Teknolojinin her geçen vakit güncelleşmesiyle internet sayfaları şahısların veya firmaların vazgeçilmezi haline geldi. Firma olarak hizmet veren veya ürün pazarlayan şirketler, firmalarını internet üzerinden memleketimiz başta olmak üzere dünyaya yaymaya başladılar. Web tasarımı hakkında birçok akıl karışıklığı olduğunu farkettik. Örnek olarak internet sayfası tasarımı kaç paradır?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi dosyalar gerekli?, hazır bir web programı mı yoksa özel web yazılım mı almalıyım? gibi pekçok sorunun cevaplanmadığını veya verilen cevapların bir çoğunun eksik, bazılarınınsa konuyu çok bulandırdığını analiz ettik. Bu sebepten aklınızdaki birçok konuya rehber olabilecek bu yazıyı yazdık. arzu ettiğiniz an aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım fiyatları nedir?

Web tasarım fiyatları istediğiniz site dizaynı ile, kullanılacak web yazılımı ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyumlu) olup olmadığı ile doğru orantılı olarak değişir. Günümüzün şartlarında profesyonel web tasarım, kaliteli web yazılımı ve responsive bir tasarım ortalama 800 liradan başlar ve giderek artar. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bunlar inceleme yapılıp ortalama değerler tesbit edilerek bulunmuştur. Firmamızın fiyat prensibi’de bu tarzdadır. Bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız firmamızdan alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim can alıcı konuya, benim için fiyat büyük öneme sahip çok ucuz birşey istiyorum diyorsanız isteğe’de çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır scriptleri kullanıp, hazır bir tema satın alıp sitenizi kurabiliriz o vakit tema fiyatının 100-150 tl arası olduğunu varsayalım, optimize için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 liraya sitenizi teslim ediyoruz. Bu konuda tercih tamamen size ait. Esnek çalışma görüşümüz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi açmak için hangi dosyalar gerekli?

E-ticaret sitesi kurmak isteyen şahıs ve kuruluşlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi adlı içeriğimizi okuyarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılım mı yoksa hazır web yazılımı mı kullanmalıyım?

Bu sorunun belli bir cevabı bulunmuyor çünkü istediğiniz dizayna veya yapıya göre değişiyor. Örneğin makale sitesi yapacaksanız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanabilirsiniz. Lakin yüzbinlerce datayı işleyeceğiniz bir site istiyorsanız hazır web yazılımları işinizi görmez. Bu konuda biz genelde hız, kullanılabilirlik ve güvenlik bakımından kendi geliştirdiğimiz yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılım kullanın ucuz olsun veya ben bu yazılıma alıştım diyen müşterilerimiz ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende görüşü ile çalışmaktayız.

Sorularınız ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s