Web tasarımı İstanbul

Merhaba istanbul web tasarım ajansı olarak şehrimizde bir web tasarım firmasıyla anlaşmanızın önemliliğinden bahsedeceğim.

Web tasarımı İstanbul firmasından hizmet almanız neden önemli?

Birçok kişi yada firma kendi il’inde fiyatların biraz daha fazla olmasından dolayı farklı illerdeki web tasarım yapan şirketlerle anlaşarak hizmet alıyorlar. Çok büyük firmalar hariç bu fikir kötü şekilde sonuçlanabiliyor.

Örneğin biz ilimizdeki müşterilerimizin istemesi durumunda bürolarında veya kuruluşlarında ziyaret ederek sözleşme ve anlaşma aşamasına başlıyoruz. Ancak farklı şehirlerden alacağınız hizmetlerde bu söz konusu olmayabiliyor.

Web tasarımı İstanbul ajanslardan hizmet alırken neye dikkat etmeliyiz?

Firmanın ilinizde olması size çok büyük bir güven vermesin. Bilinmeyen veya çok küçük çaplı bir ajans ise istediğiniz hizmeti bulamayabilrsiniz. Bu gibi bir durumda aldığınız web sitesi hizmeti size faydadan çok zarar sağlayacaktır. Profesyonel web dizaynı tecrübe ister. Profesyonel kişilerle çalışmayan web tasarım ajansları ile anlaşmanız eften püften bir web tasarımına binlerce lira vermenize yol açabilir.

Web tasarımı İstanbul olsun, başka bir ildeki web tasarım şirketi olsun anlaşmanızı kayıt altına alın ve çok iyi bir sözleşme imzalayın. Bir önceki yazımız olan profesyonel web sitesi tasarımı adlı makalemizde profesyonel web sitesi tasarımı hazırlatırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini geniş bir şekilde anlattım.

Web dizan hizmetleri profesyonel ekip tarafından yapılması gereken maliyeti fazla olan hizmetlerdir. Kaliteli web tasarım yaptırarak modası geçene kadar bu site üzerinden faliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Lakin maliyeti düşürüp, kaliteden ödün verdiğiniz web dizayn hizmeti size ne müşteri sağlar nede kalite.

Kaynak: Web tasarımı İstanbul

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s